Powrót do góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamówienia publiczne

Zamówienia do których stosuje się przepisy prawa zamówień publicznych

  

Wszystkie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są ogłaszane są na Platformie zakupowej dostępnej pod adresem strony internetowej https://zamowienia-mos.ezamawiajacy.pl/

Wykonawca w celu zapoznania się z dokumentacją postępowania po przejściu na dedykowany zamawiającemu adres Platformy:

  1. do upływu terminu składania ofert wszystkie postępowania prowadzone przez Ministerstwo klimatu i Środowiska dostępne są w sekcji „Lista postępowań PZP”,  w zakładce „Aktualne”. Wybór konkretnego postępowania następuje poprzez kliknięcie w wiersz postępowania, co skutkuje przejściem do jego obszaru i zawartej dokumentacji.   Wykonawca ma możliwość pobrania każdego dokumentu odrębnie po naciśnięciu na wybrany załącznik lub w formie skompresowanej paczki po zaznaczeniu wybranych dokumentów. 
  2. po upływie terminu składania ofert Wykonawca w sekcji „Lista postępowań PZP”, wybiera zakładkę „W toku”.

Złożenie oferty za pośrednictwem Platformy zakupowej wymaga zalogowania na Platformie poprzez aplikację MarketplanetOnePlace. Do złożenia oferty wystarczające jest założenie bezpłatnego konta BASIC. Instrukcja założenia konta zawarta jest na Platformie w zakładce „Regulacje i procedury procesu zakupowego”. UWAGA: Proces akceptacji wniosku rejestracyjnego, w przypadku poprawnie wprowadzonych danych trwa do 24 godzin w dni robocze.

Dodatkowe informacje związane z procesem rejestracji oraz innych aspektów technicznych Platformy można uzyskać codziennie od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach od 9:00 do 17:00: pod numerem telefonu: 22 257 22 23, pod adresem e-mail: oneplace@marketplanet.pl.

  

Aktualnie brak ogłoszeń.