Powrót do góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Ogłoszenia

Informacja w sprawie dodatkowego terminu egzaminu o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VII w kwietniu 2017 r.

Informacja w sprawie dodatkowego terminu egzaminu o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VII w kwietniu 2017 r.

 

W związku z wcześniejszą informacją (z dnia 24 stycznia 2017 r.) o dodatkowym terminie egzaminu na kategorię VII, Departament Geologii i Koncesji Geologicznych w Ministerstwie Środowiska - działając na postawie art. 63 ust. 2 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze (Dz. U. z 2016 r., poz. 1131 ze zm.) - uprzejmie zawiadamia, iż został wyznaczony termin tego egzaminu na dzień:

  •  20 kwietnia 2017 r. – kategoria VII

Osoby, które wyraziły chęć udziału w tym egzaminie zostaną powiadomione oddzielnym pismem.

Informacje o kolejnych terminach egzaminów na kategorię VII będą zamieszczane na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Środowiska w terminie późniejszym.

Egzaminy na kategorię VI i VII odbędą się w czerwcu br.