Powrót do góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Departament Prawny

  • Ewidencja aktów normatywnych wydawanych przez Ministra:

    • zarządzeń,
    • decyzji, poza decyzjami administracyjnymi wydawanymi w trybie k.p.a.

Od roku 2012 Dziennik Urzędowy Ministra Środowiska prowadzony jest w wersji elektronicznej i publikowany na bieżąco na stronie: http://dziennikurzedowy.mos.gov.pl/

Na tej stronie dostępne są także wcześniejsze Dzienniki Urzędowe Ministra Środowiska i Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Dziennik Urzędowy Ministra Środowiska oraz Dziennik Urzędowy Ministra Środowiska i Głównego Inspektora Ochrony Środowiska dostępne są również w systemie informacji prawniczej LEX.

Zbiory Dziennika Urzędowego Ministra Środowiska i Głównego Inspektora Ochrony Środowiska do roku 2011 włącznie są wyłożone do powszechnego wglądu w gmachu Ministerstwa Środowiska, w Bibliotece, pok. 64, w godzinach pracy urzędu.

  • Ewidencja aktów kierownictwa wewnętrznego, wydawanych przez Dyrektora Generalnego Ministerstwa (zarządzeń i decyzji niewydawanych w trybie k.p.a.).

Do wglądu wewnętrznego w Ministerstwie.

  • Ewidencja pełnomocnictw i upoważnień udzielanych przez Ministra, Sekretarzy i Podsekretarzy Stanu oraz Dyrektora Generalnego Ministerstwa.

Do wglądu wewnętrznego w Ministerstwie.

  • Wykaz ratyfikowanych i podpisanych umów międzynarodowych, wobec których resortem wiodącym jest ministerstwo środowiska.

Do wglądu na miejscu w Departamencie

informację wytworzył: Katarzyna Dumała
informację opublikował: Wit ŁABASZEWSKI
liczba wyświetleń: 18121
data wytworzenia: 2015-12-15 12:15
data publikacji: 2015-12-16 21:17
data ostatniej modyfikacji: 2016-02-17 12:14
Rejestr zmian
Data Autor Opis Zmiana
1 2015-12-16 21:17 Wit ŁABASZEWSKI Dodanie zobacz zakres zmian