Powrót do góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Ogłoszenia

Informacja o terminie egzaminów o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VII - 8, 15 i 22 kwietnia 2021 r. oraz kategorii V - 20 kwietnia 2021 r.

Informacja o terminie egzaminów o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VII - 8, 15 i 22 kwietnia 2021 r. oraz kategorii V - 20 kwietnia 2021 r.

Działając na postawie art. 63 ust. 2 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne
i górnicze (Dz. U. z 2020 r. poz. 1064 ze zm.), Minister Klimatu i Środowiska zawiadamia, że zostały wyznaczone następujące terminy egzaminów stwierdzających posiadanie kwalifikacji w zakresie geologii:

  • kategoria VII - 8, 15 i 22 kwietnia 2021 r.
  • kategoria V – 20 kwietnia 2021 r.


Jednocześnie informuję, że z uwagi na stan epidemii, ilość osób które mogą jednocześnie uczestniczyć w egzaminie jest ograniczona. W związku z tym osoby dopuszczone do egzaminu prosimy o informację o chęci uczestnictwa w egzaminach.
Deklaracje należy składać na adres: marcin.warjas@mos.gov.pl lub telefonicznie pod nr  22-36-92-253.


Do kandydatów będą wysyłane informacje pocztą elektroniczną o ustalonym dla nich terminie egzaminu.


Każdy uczestnik egzaminu będzie zobowiązany do przestrzegania zasad sanitarnych wynikających z obostrzeń epidemicznych (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk). Osoby wchodzące do budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska będą miały wykonany pomiar temperatury ciała. Należy także liczyć się z ewentualnością odwołania egzaminu.
Jednocześnie informujemy, że przewidywane są kolejne terminy egzaminów o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii V, VII oraz na pozostałe kategorie kwalifikacji w maju i czerwcu bieżącego roku. Informacje w tych sprawach będą zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej na co najmniej 30 dni przed planowanym terminem egzaminu.