Powrót do góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Ogłoszenia

Informacja o terminie egzaminów o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii II i III

Informacja o terminie egzaminów o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii II i III

Minister Klimatu i Środowiska, działając na postawie art. 63 ust. 2 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze (Dz. U. z 2021 r., poz. 1420) uprzejmie zawiadamia, że został wyznaczony następujący termin egzaminów:

  • 30 września 2021 r. – kategoria II i III.

Osoby, które złożyły wnioski w 2020 i 2021 r. i zostały dopuszczone do egzaminu zostaną powiadomione oddzielnym pismem.

Jednocześnie informujemy, że przewidywane są kolejne terminy egzaminów o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii  II i III oraz na pozostałe kategorie kwalifikacji w październiku i listopadzie 2021 r. Informacje w tych sprawach będą zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej na co najmniej 30 dni przed planowanym terminem egzaminu.

Osoby dopuszczone do egzaminu przed 2020 r., które były zapraszane na poprzednie egzaminy, ale w nich nie uczestniczyły nie będą zawiadamiane oddzielnym pismem. Osoby te, chcąc uczestniczyć w egzaminie w ww. terminie proszone są o składanie deklaracji uczestnictwa na adres: marcin.warjas@mos.gov.pl lub telefonicznie 022-36-92-253.

Ilość miejsc na egzaminach jest ograniczona.

Z uwagi na sytuację epidemiczną każdy uczestnik egzaminu będzie zobowiązany do przestrzegania zasad higieny wynikających w obostrzeń epidemicznych (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk).