Powrót do góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Ogłoszenia

Informacja o dodatkowym terminie egzaminu o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VII w kwietniu 2017 r.

Informacja o dodatkowym terminie egzaminu o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VII w kwietniu 2017 r.

 

Departament Geologii i Koncesji Geologicznych w Ministerstwie Środowiska uprzejmie informuje, iż istnieje możliwość zorganizowania DODATKOWEGO egzaminu o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VII w kwietniu br.
Niezależnie od tego egzaminy o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VII planowane są w maju i czerwcu br.
W egzaminie kwietniowym mogą wziąć udział osoby już dopuszczone do egzaminu, zarówno te które uczestniczyły w którymś z poprzednich egzaminów ale uzyskały wynik negatywny jak również osoby, które mimo dopuszczenia do egzaminu, nie przybyły na egzamin.
Warunkiem zorganizowania egzaminu jest zgłoszenie się co najmniej 10 osób.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie mailowo deklaracji uczestnictwa w egzaminie na adresy:
ewa.zakrzewska-dziki@mos.gov.pl lub marcin.warjas@mos.gov.pl
Jednocześnie przypominamy, iż zgodnie z art. 65 ust. 9 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze (Dz. U. z 2016 r. poz. 1131 i 1191) kandydat, który uzyskał negatywny wynik egzaminu winien złożyć (przed upływem roku od dnia pierwszego egzaminu) wniosek o przeprowadzenie ponownego egzaminu.