Powrót do góry

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Uprawnienia geologiczne

Dodatkowe informacje dotyczące wniosków o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych

Dodatkowe informacje dotyczące wniosków o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych

 

W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do Departamentu Geologii i Koncesji Geologicznych dotyczącymi załączników do wniosków o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych w załączeniu zostały zamieszczone przykładowe dokumenty potwierdzające odbycie praktyki, składane wraz z wnioskiem.

Należy zaznaczyć, iż Organ nie narzuca dokładnej treści przedkładanych dokumentów, a zamieszczone wzory mają za zadanie jedynie pomóc kandydatom w uniknięciu często pojawiających się we wnioskach błędów formalnych.

Wzory dotyczą różnych przypadków i w razie korzystania z nich należy wybrać te właściwe, które odnoszą się do konkretnej sytuacji wnioskodawcy.

Uwaga: osoby ubiegające się o stwierdzenie kwalifikacji geologicznych kategorii VIII i IX zamiast praktyki przy wykonywaniu dozoru prac geologicznych lub kierowaniu w terenie robotami geologicznymi powinny odbyć praktykę odpowiednio przy wykonywaniu prac kartografii geologicznej albo wykonywaniu w terenie badań geofizycznych – przy składaniu wniosków powyższe należy uwzględnić w treści składanych załączników.

W przypadku wątpliwości informacji udziela Pan Marcin Warjas  tel. 022-36-92-253

Wzory dokumentów:

informację wytworzył: Marcin Warjas
informację opublikował: Wit Łabaszewski
liczba wyświetleń: 20324
data wytworzenia: 2018-03-01 09:00
data publikacji: 2018-03-05 10:40
data ostatniej modyfikacji: 2022-08-30 12:13
Rejestr zmian
Data Autor Opis Zmiana
1 2018-03-05 10:40 Wit Łabaszewski Dodanie zobacz zakres zmian